Pénztárca, tépőzáras, barna
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | Kézmű |
| Várható szállítás: | 2026. május 25. |
| Cikkszám: | K1049625/9 |
|
|
|
Leírás
Barna tépőzáras pénztárca – kompakt, praktikus
Könnyen nyitható tépőzáras záródás, kisméretű kialakítás a legfontosabbaknak.
Ideális mindennapi használatra, városban és útközben is.
Főbb jellemzők
-
Szín: barna
-
Záródás: tépőzár
-
Méret: kisméretű, elfér zsebben és kis táskában
-
Kialakítás: több rekesz aprópénznek, kártyáknak, bankjegynek
-
Stílus: uniszex, női és férfi használatra is
Miért jó választás?
-
Gyors hozzáférés a tépőzárnak köszönhetően
-
Kis méret, nagy rendezettség – praktikus elrendezés a mindennapokra
-
Utazáshoz, iskolába, városi használatra is kényelmes
Ajánlott felhasználás
-
Mindennapos használatra
-
Utazáshoz és kiránduláshoz
-
Gyerekeknek első pénztárcának
Nézd meg további pénztárcáinkat és találd meg a hozzád illőt.
Paraméterek
| Súlya | |
| Hossza | 10 cm |
| Hossza nyitott állapotban | 26,5 cm |
| Szélessége | 0,5 cm |
| Magassága | 14 cm |
Jellemzők
Összetétele:
Anyaga: 100% PTP szövet, vízálló PU-bevonattal
Könnyű, erős, strapabíró, színtartó anyag.
Bélés anyaga: 100% poliészter, vízálló
Záródása: tépőzárral
