Pénztárca, tépőzáras, piros
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Gyártó: | Kézmű |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | K1049625/2 |
|
|
|
Leírás
Piros tépőzáras pénztárca – kisméretű és praktikus
Ez a piros tépőzáras pénztárca stílusos és funkcionális kiegészítő, amely kisméretű kialakításának köszönhetően könnyen elfér zsebben vagy kis táskában.
Ideális választás mindennapokra, iskolába vagy utazáshoz.
Főbb jellemzők
-
Szín: piros
-
Záródás: tépőzár – gyors és kényelmes nyitás/zárás
-
Méret: kisméretű pénztárca
-
Elrendezés: rekeszek aprópénznek, bankjegyeknek, kártyáknak
-
Stílus: uniszex – női és férfi használatra is alkalmas
Miért érdemes ezt választani?
-
Kisméretű
-
Tartós és praktikus kialakítás, hosszú élettartammal
-
Könnyen tisztítható, kompakt, kényelmes használat
Ajánlott felhasználás
-
Mindennapos használatra
-
Iskolába gyerekeknek – első pénztárcának
-
Városi sétákhoz, utazáshoz, sporthoz
-
Ajándékba nőknek és férfiaknak
Nézd meg további tépőzáras pénztárcáinkat különböző színekben és méretekben.
Paraméterek
| Súlya | |
| Hossza | 10 cm |
| Hossza nyitott állapotban | 26,5 cm |
| Szélessége | 0,5 cm |
| Magassága | 14 cm |
Jellemzők
Összetétele:
Anyaga: 100% Cordura 600D szövet, vízálló PU-bevonattal
Könnyű, erős, strapabíró, színtartó anyag.
Bélés anyaga: 100% poliészter, vízálló
Záródása: tépőzárral
